دسته‌بندی نشده

راهنمای استفاده از ماک پیرسون با وچر خریداری شده

راهنمای استفاده از آزمون ماک با ووچر خریداری شده:

یکی از راه های بسیار عالی و قابل استناد برای سنجش دانش خود در زمینه آزمون PTE ثبت نام آزمون ماک پیرسون می باشد، که از طرف خود سایت پیرسون در قالب پکیج های مختلف به متقاضیان ارئه می گردد. پکیج های سه گانه پیرسون به سه دسته SILVER, GOLD, PERIMIUM تقسیم می شوند که هر کدام تفاوت های اندکی با هم دارندکه در تصویر زیر قابل ملاحظه می باشد.

راهنمای ثبت نام ماک با ووچر 1

همچنین یک سری نمونه سوالات مربوط به هر مهارت به همراه این پکیج ها ارائه می گردد که برای تمرین مناسب می باشد.

مجموعه EasyPTE نیز با توجه به دامنه فعالیت هایش این پکیج ها را برای کاربران خود ثبت نام می نماید. هدف اصلی مجموعه ما دسترسی آسان و ارزان تمامی هموطنان به آزمون ها و سایر سرویس هایی می باشد که نیاز به پرداخت ارزی دارند. در راستای این امر در خصوص ثبت نام ماک پیرسون مجموعه EasyPTE اقدام به ارائه ووچرهای ماک نموده است، که فرایند استفاده از این آزمون ها را تسهیل می بخشد.

ثبت نام و خرید ماک PTE

برای ثبت نام آزمون ماک PTE میتوانید به صفحه فروشگاه ما مراجعه نمایید.

نحوه استفاده از آزمون ماک با ووچر خریداری شده در زیر شرح داده شده است.

پس از ثبت نام آزمون ماک پیرسون (pearson) از طریق مجموعه EasyPTE و دریافت اطلاعات مربوطه به ترتیب زیر می توانید آزمون ماک پیرسون ثبت نام شده را استفاده نمایید.

ابتدا به سایت www.ptepractice.com مراجعه کرده و سپس مانند تصویر زیر بر روی گزینه LOGIN کلیک کرده و در محل نام کاربری و پسورد به ترتیب نام کاربری و پسوردی را که از طرف مجموعه EasyPTE برای شما ارسال شده است را وارد می نمایید و بر روی کلید LOGIN کلیک می کنید.

راهنمای ثبت نام ماک با ووچر2

بعد از ورود به اکانت مربوطه با توجه به نوع پیکیج خریداری شده می توانید آزمون های ماک و نمونه سوالات امتحان را ملاحظه فرمایید. که با کلیک و انتخاب هر کدام آزمون وارد صفحه آزمون ماک شده و با کلیک بر روی گزینه START آزمون آغاز می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *