دسته‌بندی نشده

آزمون ماک پیرسون

آزمون ماک پیرسون

آزمون ماک PTE که توسط وب سایت تمرین پی تی ای ارائه میشود، یکی از بهترین راه حل ها برای آشنایی با محیط آزمون میباشد، PTE mock با شبیه سازی موتور امتحان، یک محک خوب برای شما خواهد بود. ماک پیرسون با بهره گیری از بهترین متد ارزیابی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای ارزیابی قبل از قرارگرفتن در جلسه آزمون اصلی باشد.

ماک پیرسون همانندامتحان اصلی، دانش شمادر هراسکیل آزموده خواهدشد؛بااین تفاوت که درمنزل یاهرجای دیگری که دسترسی به اینترنت داریدمیتوانیدبه این آزمون بپردازید.

 

تیپ لیسنینگ آزمون PTE

 

PTE mock در کل دارای سه تیپ سوالی می باشد و در صورت تکرار تیپ سوالی، شما با سوالات سری قبل روبرو میگردید.

از این رو باید نسبت به استفاده از آزمون ها نهایت دقت را به خرج داد.

آمادگی برای آزمون آزمایشی

بعد از اشراف بر منابع آزمون، حالا نوبت به ارزیابی آزمایشی میرسد. بدین منظور تنها به یک پکیج ماک پی تی ای ، هدست با کیفیت خوب، قلم و کاغذ نیاز است.

انواع پکیج ها

هزینه ماک پی تی ای

سایت PTE Practice شامل ۵ پکیج تست و نمونه سوال آزمون PTE می‌باشد که در ادامه به معرفی هر یک از آن‌ها می‌پردازیم:

 • ۱. نمونه سوالات آنلاین + نمونه سوال و جواب
  این بسته، سوالات تمرینی و پاسخ‌های صحیح آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما را با ۲۰ نوع سوال و نکات مهم آزمون اصلی و هر تیپ سوال آشنا می‌سازد.
 • ۲. آزمون‌های تمرینی با محاسبه نمره شما + آزمون تمرینی ۳ ساعته با محاسبه نمره شما
  با استفاده از این بسته، امکان شرکت در یک آزمون آزمایشی آنلاین فراهم می‌شود که نمره شما را نیز به شما ریپورت می‌کند که به این ترتیب شرایط آزمون واقعی برایتان شبیه سازی می‌شود.
 • ۳. بسته نقره‌ای آمادگی آزمون
  بسته نقره‌ای، خدمات بسته ۱ و ۲ را به طور هم‌زمان و با قیمتی کم‌تر به نسبت خرید جداگانه دو بسته به شما ارائه می‌کند؛ این بسته برای کسانی مناسب است که هم به نمونه سوال تمرینی و هم به آزمون آزمایشی نیاز دارند.
 • ۴. بسته طلایی آمادگی آزمون
  در بسته طلایی علاوه بر خدمات همه بسته‌ها، یک آزمون آزمایشی دیگر نیز به شما ارائه می‌نماید که با دریافت نمره آن ها می‌توانید، وضعیت خود را بهتر ارزیابی نمایید.
 • ۵. بسته پریمیوم آمادگی آزمون

در بسته طلایی علاوه بر خدمات بسته طلایی، یک آزمون آزمایشی دیگر نیز به شما ارائه می‌نماید که با دریافت نمره آن ها می‌توانید، وضعیت خود را بهتر ارزیابی نمایید.

همان گونه که در تصویر مشخص هست، پیرسون برای پکیج های مختلف خود هزینه های مختلفی اعلام کرده، که شما می توانید با توجه به نیاز خود نسبت به ثبت نام ماک PTE اقدام نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *