مالی

با توجه به شیوه ها و شگردهای جدید متخلفین در حوزه اینترنتی، برای صیانت از حقوق مشتریان خود از این قانون پیروی میکنیم تا حقوقی از هیچ یک از عزیزان در این حوزه ضایع نگردد.

با توجه به حذف واسطه ها از روند ثبت نام و تسهیل در امر خریدهای خارجی، کلیه کارمزدهای اضافی را توانستیم حذف نموده و خرید شما را با نرخ واقعی ارز در بازار انجام دهیم، تا بتوانیم در امر گرانبهای آموزش و تعلیم شما عزیزان سهیم بوده و اندکی از دغدغه های شما بکاهیم.

سوالات کلی

ما در EasyPTE کلیه خدمات مربوط به ثبت نام آزمون PTE-Academic را با نازل ترین هزینه و بالاترین سرعت ممکن انجام میدهیم.

در EasyPTE ما از ساعت 8 الی 22:00 دقیقه آمادگی ارائه خدمات به شما سروران گرامی را داشته و مفتخریم سفارشات شما ظرف مدت زمان حداکثر 1 ساعت به اسثتنای فرس ماژورها انجام دهیم؛ شایان ذکر است کلیه سفارشات ثبت شده بعد از ساعت 22:00 دقیقه در بازه زمانی حداکثر 9 ساعته انجام میشوند.

برای ایجاد سفارش ابتدا باید در سایت عضو شده باشید (لطفا این مورد را در نظر داشته باشید که با هر ایمیل و یا هر شماره تلفن همراه تنها 1 بار می توانید در سایت عضو شوید) ، پس از ثبت نام با ورود به ناحیه کاربری در بخش سفارشات (سفارش جدید) می توانید سفارش مورد نظرتان را ثبت نمایید. برای اطلاع از وضعیت سفارش خود هم می توانید از طریق پنل کاربری بخش “لیست سفارشات” از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

با توجه به شبیه سازی هوشمند از روی فرم اصلی سایت پیرسون، با انتخاب بعضی گزینه ها، الزاما میبایست جوابی به صورت دستی وارد شود، لذا در صورت عدم تکمیل این بخش ها سفارش تکمیل نخواهد شد، در این شرایط میبایست با دقت بیشتری نسبت به تکمیل فرمها اقدام نمایید.

ضمن ابراز همدردی با شما به خاطر عدم موفقیت در آزمون پیشین، یکی از سرویس های ما که بدونه هیچ هزینه اضافی آن را به مشتریان خود ارائه نموده ایم، ثبت نام در پاسی از شب به صورت آنی بوده است؛ گفتنیست برای انجام ثبت نام فوق می بایست در ساعت کاری مجموعه با یکی از ادمین ها هماهنگ نمایید تا قادر باشیم در پاسی از شب ثبت نام شمارا انجام دهیم. باید خاطر نشان ساخت، این مجموعه تاکنون تعداد زیادی از این قبیل ثبت نام ها را با رضایت 100% کاربران خود انجام داده است.

در پایان اضافه میکنیم، آرزوی قلبی ما موفقیت شما در تمامی مراحل از جمله آزمون ها میباشد.