آشنایی با آزمون PTE, ثبت نام آزمون

مراحل ثبت نام PTE در فرمت جدید سایت

ثبت نام PTE و نکات مهم

ثبت نام در هر آزمونی نیازمند ارائه یک سری اطلاعات هویتی میباشد، مراحل ثبت نام PTE نیز از این قاعده مستثنی نبوده و شما برای داشتن اکانت پیرسون باید یکسری اطلاعات هویتی را به درستی در سایت تکمیل نمایید. در این مطلب به بررسی اطلاعات مورد نیاز در مراحل ثبت نام آزمون PTE و اهمیت تکمیل صحیح آن ها پرداخته ایم.

ساخت اکانت pte

ابتدا به آدرس زیر رفته و روی گزینه create account کلیک نمایید. در نظر داشته باشید با توجه به رویکرد همیشگی پیرسون امکان تغییر لینک وجود دارد که شما همواره میتوانید از صفحه اصلی سایت پیرسون به آخرین لینک دسترسی داشته باشید

لینک فعلی ثبت نام

ثبت نام pte

بعد از کلیک روی گزینه create account به صفحه زیر میروید که یک سری اطلاعات هویتی از شما خواسته میشود، باید در وارد کردن اسم، فامیل و سایر مشخصات بسیار دقت نمایید چرا که تغییر این مشخصات نیازمند ارتباط با پیرسون میباشد.

ثبت نام pte جدید

بعد از تکمیل نمودن با کلیک بر روی next به صفحه بعدی که terms and conditions میباشد انتقال میابید

ثبت نام pte ترمز اند کاندیشن

با تایید گزینه ها و کلیک روی گزینه رجیستر اکانت تقریبا کار تمام شده میباشد در مرحله بعدی شما داخل داشبورد pte خود میباشید که لازم است روی گزینه پروفایل به منظور تکمیل اطلاعات کلیک کنید، شایان ذکرست در صورت عدم تکمیل و یا تکمیل ناصحیح این اطلاعات در ادامه مراحل با مشکل روبرو خواهید بود و از ثبت نام و حضور شما در جلسه آزمون ممانعت بعمل خواهد آمد.

ثبت نام pte پروفایل

با مراجعه به پروفایل از شما اطلاعات هویتی درخواست میگردد لازم است نسبت به تکمیل صحیح این اطلاعات دقت کامل را به خرج دهید.

1

2

با تکمیل اطلاعات و کلیک بر روی گزینه save  کار ساخت اکانت به اتمام میرسد و شما قادر خواهید بود برای رزرو آزمون اقدام نمایید.

باید به این نکته توجه داشته باشید که پس از تکمیل اطلاعات فوق شما میبایست فرم Test accommodation request را تکمیل نمایید برای تکمیل این فرم علاوه بر اطلاعات پایه ای خود نیاز به PTE ID دارید که در صفحه داشبورد موجود میباشد

رزرو آزمون

برای رزرو آزمون می بایست مجددا از لینک ابتدا صفحه استفاده نمایید و این بار با توجه به username & password بر روی sign in کلیک نمایید

با وارد شدن به داشبورد پیرسون خود کافیست تنها در صفحه اصلی با مشخص کردن هدف از آزمون و کشور مقصد روی گزینه book pte academic test کلیک نمایید.

ثبت نام آزمون

باقی مراحل به مانند قبل میباشد، برای اطلاعات بیشتر میتوانید به آدرس مقاله قبلی مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *