ماک پیرسون

راهنمای ثبت نام ماک پیرسون ورژن جدید

راهنمای استفاده از ماک با استفاده از کد لایسنس (وچر) خریداری شده

در این مقاله میخواهیم در قالب یک راهنمای تصویری نحوه فعالسازی کدلایسنس (وچر) ماک خریداری شده از easypte.ir را خدمت شما دوستان گرامی ارائه دهیم.

برای اینکار بعد از خرید از سایت مجموعه EasyPTE و دریافت کد لایسنس (وچر) ماک، ابتدا به صفحه لاگین سایت پیرسون به آدرس https://mypte.pearsonpte.com/  مراجعه فرمایید.

ثبت نام ماک پیرسون

بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد پنل کاربری خود شده و در همان صفحه ابتدایی کمی به سمت پایین اسکرول کنید (صفحه را پایین بکشید.) سپس مطابق با تصویر زیر روی گزینه View PTE Academic Practice Test Packages کلیک می کنید.

ثبت نام ماک پی تی ای

با کلیک روی گزینه فوق به صفحه اصلی ماک پیرسون هدایت میشوید، که در آن میتوانید گزینه های مختلفی از جمله تست رایانه خود و  یا نمونه سوالات پیرسون را ملاحظه کنید برای وارد کردن کد لایسنس (وچر) مطابق با تصویر زیر روی گزینه BUY کلیک میکنید.

ثبت نام ماک

سپس به صفحه زیر هدایت میشوید که در آن بایستی نوع ماک درخواستی خود و همچنین اطلاعات سکونتی خود را وارد کنید. در باکس آخر در مقابل Discount Code کد لایسنس (وچر) ماک خریداری شده را وارد نموده و روی گزینه Review Order کلیک کنید.

تذکر1: در هر دو آدرس خواسته شده چون ایران در لیست کشورها نیست، کشور ترکیه را انتخاب کنید تا به شما اجازه وارد کردن Discount Code داده شود. بعد از وارد کردن Discount Code تمامی آدرس ها حذف میشوند و میتوانید روی دکمه Review Order  کلیک کنید.

سپس به صفحه زیر هدایت میشوید که مجموعه صورت حساب را درج کرده است و کدلایسنس (وچر) ماکی را هم که وارد کرده اید نشان میدهد، کافی است روی دکمه Proceed  کلیک کنید تا پکیج ماک مد نظر شما فعال سازی شود.

بعد از فعالسازی پکیج ماک خود به صفحه اصلی (Home Page) سایت ماک برگردید و روی گزینه Online Practice Test کلیک کنید تا ماک (ماک های) خریداری شده خود را ملاحظه کنید با زدن دکمه start که در کنار هر ماک وجود دارد میتوانید آزمون ماک را آغاز نمایید.

برای خرید ماک و انجام اون در منزل میتوانید به فروشگاه ما مراجعه فرمایید.

برای انجام ماک رسمی پیرسون در محیط شبیه سازی شده در سنتر مجموعه واقع در شهر تهران زیر نظر اساتید مجرب پی تی ای رو لینک کلیک نمایید.

برای انجام سفارشات دانشجویی خود و خرید آزمون تافل به سایت خدمات دانشجویی ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *