سنترهای آزمون PTE

بهترین سنترهای آزمون PTE در سال 2018

بهترین سنترهای آزمون PTE در سال 2018

مقایسه سنتر های آزمون

بهترین سنترهای آزمون PTE در سال 2018 با توجه به هزینه های هرسنتر از مبدا حرکتی تهران؛ در نظرگرفتن بازده قبولی سنتر و تکیه بر تجربیات آزمون دهندگان بانمرات برتر.

 

بهترین سنترهای آزمون PTE در سال 2018

فاکتور ها مقایسه

با توجه به افت شدید ارزش واحد پولی کشور عزیزمان در وهله اول مهمترین فاکتور برای مقایسه بهترین سنترهای آزمون PTE در سال 2018 را بحث هزینه ها قرار داده ایم. در این مبحث هزینه های ثابت مانند:

 • هزینه ثبت نام آزمون
 • هزینه صدور ویزا(در صورت لزوم)

و هزینه های متغییر از قبیل:

 • اقامت برای 3 روز
 • اقامت برای 7 روز
 • نقل و انتقال از شهر مبدا تهران به شهر آزمون
 • خوراک

را مد نظر قرار دادیم تا به بهترین انتخاب از نظر هزینه ها در وهله اول برای آزمون دهندگان گرامی رسیده باشیم.

ترکیه:

کشور ترکیه با توجه به وجود پرواز های روزانه متنوع و عدم نیاز به دریافت ویزا، همچنین وجود تعداد زیاد سنتر با روزهای امتحانی فراوان از دیرباز در اولویت های نخستین شرکت کنندگان برای سنتر آزمون PTE در سال 2018 بوده است. از معایب این کشور میتوان به هزینه های بالای حمل و نقل درون شهری بخصوص در شهر استانبول اشاره نمود که در صورت انتخاب محل اسکان نزدیک به سنتر آزمون میتوان تا حدود زیادی در هزینه ها صرفه جویی نمود. برای مطالعه بیشتر به سنترهای کشور ترکیه مراجعه فرمایید.

آذربایجان:

در مرحله بعدی مقایسه بهترین سنتر آزمون PTE در سال 2018، به بررسی سنترهای کشور آذربایجان واقع در شهر باکو پرداختیم. با توجه به مسافت کوتاه تر و وجود راه های ارتباطی متنوع برای رسیدن به باکو از جمله پرواز های خوش قیمت بوتا ، همینطور هزینه های به نسبت پایین اقامت و حمل و نقل در کشور آذربایجان، آزمون دهندگان معمولا بر هزینه صدور ویزا برای این کشور چشم پوشی کرده و این سنترها از مقبولیت خاصی نزد دنبال کنندگان PTE برخوردار است. برای مطالعه بیشتر به سنترهای کشور آذربایجان مراجعه نمایید.

امارات متحده عربی:

معیار انتخاب آزمون دهندگان در سال 2018 برای انتخاب سنترهای امارات بیشتر خلوتی و تجهیزات به روز این سنتر ها بوده که هزینه های بالا را تا حدودی معقول می نماید. برای مطالعه بیشتر و مطالعه نظرات به سنترهای کشور امارات مراجعه فرمایید.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه در “بهترین سنترهای آزمون PTE در سال 2018

 1. محمد گفت:

  با سلام،ممنون از اطلاعات مفیدتون
  اگر مقدور هست راجع هزینه های اسکان در کشورهای مختلف نیز صحبت بفرمایید
  با تشکر

  1. modir گفت:

   درود محمد عزیز
   در مطالب آتی حتما به این مهم خواهیم پرداخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *